OLS-FHS1D03
  372 με ΦΠΑ
  • ΚατασκευαστήςGrandway
  • ΚωδικόςGRW-FHS1D03
  • ΔιαθεσιμότηταΣε απόθεμα
  • Εγγύηση1 χρόνος

Το Grandway FHS1D03 είναι μια οπτική πηγή LED διπλού μήκους κύματος 850nm & 1300nm κατάλληλη για ελέγχους πολύτροπων οπτικών ινών.
Οικονομικό, μικρό και ανθεκτικό εύκολο στη χρήση με πολύ καλή σταθεροποίηση στην στάθμη εκπομπής για μεγάλη ακρίβεια στις μετρήσεις εξασθένησης οπτικού σήματος.
Διαθέτει ευανάγνωστη οθόνη LCD με οπισθοφωτισμό, ένδειξη χαμηλής στάθμης της μπαταρίας και δυνατότητα αυτόματης απενεργοποίησης.

Στην συσκευασία του FHS1D03 περιλαμβάνονται:
• FHS1D03 LED source
• Σύνδεσμος εξόδου FC/PC(1)
• Μπαταρία Lithium-ion
• 230Vac/5Vdc τροφοδοτικό/φορτιστής
• Θήκη μεταφοράς
• Εγχειρίδιο χρήσης

Διαθέσιμα επιπλέον:
(1) ST/PC, FC/APC, SC/APC διαθέσιμα κατόπιν παραγγελίας.

Enviromental Specifications
 

Εξωτερικοί Σύνδεσμοι

 

Προϊόντα που είδατε

Αυτό είναι το πρώτο σας...
 

Τεχνική Υποστήριξη

Έχετε απορία σχετικά με το Grandway OLS-FHS1D03;

Επικοινωνήστε μαζί μας!

 
 

To nsmarket.gr είναι το μεγαλύτερο ηλεκτρονικό κατάστημα στο χώρο των επαγγελματικών οργάνων μέτρησης και ελέγχου ορθής λειτουργίας δικτύων πληροφορικής & τηλεπικοινωνιών.

Το κατάστημα λειτουργεί υπό τη διεύθυνση και εποπτεία της NetScope Solutions.

Piraeus Bank Credit CardsVerified by Visa
MasterCard SecureCode

Επικοινωνία

Λαχανά 4, 14342 Νέα Φιλαδέλφεια
210 2724107
210 2711999
(C) NetScope Solutions - All Rights Reserved
page generated in 122ms (23 queries, 61ms)
powered by zoglair